Tarafından gönderildi: heykorsan Kategori: Genel Yorumlar: 0

 

MOBİL BAYRAMPAŞA KORSAN TAKSİ

Bayrampaşa korsan taksi olarak 7 gün 24 saat İstanbul’un her noktasından siz değerli konuklarımızın ulaşımlarını sağlamaktayız. Korsan taksi Bayrampaşa Mobil Korsan firmamiz olarak sabit fiyat politikasını uygulamaktayız.

Sizler için güncel olarak hazırlanmışBayrampaşa korsan taksi fiyat listesi Mobil Çağrı WhatsApp iletişim hattımızdan güncel fiyatlarımızı sorarak bilgi edinebilirsiniz.

 

WhatsApp ; Bayrampaşa korsan taksi fiyat listesi

iletişim ; 0531 977 72 51

 

 

MOBİL BAYRAMPAŞA KORSAN TAKSİYE HERZAMAN ULAŞABİLİRMİYİM?

Ayrıca Bayrampaşa korsan taksi numaralarımızdan 7 gün 24 saat taksi talep edebilirsi2niz. siz değerli konuklarımıza konumunuz dan alıp gideceğiniz noktaya kadar en güvenli şekilde hizmet akışlarınızı sağlamaktayız.

Yapmanız gereken sadece 20 dakika öncesinden Mobil korsan hattımızdan rezervasyonunuzu oluşturarak taksi nizi konumunuza çağırabilirsiniz.

MOBİL BAYRAMPAŞA KORSAN TAKSİ BAYRAMPAŞA’NIN HER NOKTASINDA!

Bayrampaşa ‘in bİr çok mahallesi’ne taksi talebinde bulunabilir Bayrampaşa otogar korsan taksi Bayrampaşa Atışalanı korsan taksi olarak Bayrampaşa Bölgesi’nin birçok noktasında araçlarımız 7gün 24saat aktif halde sizlere hizmet sunmaktadır.

SAYIN KONUKLARIMIZIN DİKKATİNE

Siz değerli konuklarımızın güvenliği için lütfen Mobil korsan durak numaralarımız harici şoförler ile iletişime geçip taksi talebinde bulunmayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir