Tarafından gönderildi: heykorsan Kategori: Genel Etiketler: , , , , Yorumlar: 0

Bayrampaşa Korsan Taksi Telefon – 0531 977 72 51

Bayrampaşa Korsan Taksi hizmeti sunuyoruz. Son derece konforlu ve kaliteli. Nüfusun  274.735  civarında olduğu Bayrampaşa ilçemizde Mobil bayrampaşa korsan taksi olarak siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz.  Sizlere özenle ve titizlikle hizmet vermekteyiz. 7/24 sizlere bir telefon mesafesindeyiz.

Mobil Bayrampaşa Korsan Taksi Sizler İçin Ne Yapar?

Mobil bayrampaşa korsan taksi sizlerin konforu, güvenliği ve bütçenizle beklediğiniz şekilde yakından ilişkili olur. Sizinle empati kurarak sizleri düşünür.  Bu kalitede üst düzey hizmet vermeyi kendisine ilke edinen bir taksi durağı konumundayız. 

Kısa mesafeli seyahatlerinizde Mobil bayrampaşa korsan taksi telefon numarasını 0543 396 95 41 çekinmeden arayabilirsiniz.

Çünkü Mobil bayrampaşa korsan taksi olarak sizleri kısa mesafelerde dahi konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşatmayı kendimize memnuniyet ilkesi olarak benimsiyoruz.

En kısa mesafeden en uzun mesafeye kadar aynı hizmet anlayışı ile keyifli ve güvenli yolculuk teminatımızdır.

Mobil Bayrampaşa Korsan Taksi Fiyat Listesi

Günümüz ülke şartlarında bütçelerimiz kısıtlı. Bunu biliyoruz.  Bu koşullar haliyle korsan taksi tercih ediyor olmayı sağlıyor. Bu artık kaçınılmaz bir durum haline gelmekte.

Bizlerde bu dar bütçe içerisinde yaşayanlar olarak hizmet sunuyoruz. Hizmet sağladığımız siz değerli müşterilerimiz ile önce empati kuruyoruz.  Dolayısı ile hepimizin bütçesini koruyacak şekilde bir fiyat politikası izlemekteyiz.

Mobil Bayrampaşa Korsan Takside Ücret

Mobil Bayrampaşa Korsan Taksi olarak sizlere seyahatinizin ücretini hesaplayabilmeniz için küçük bir tüyo vereceğiz.

Bulunduğunuz konum ile gideceğiniz konum arasında ne kadar kilometre olduğuna bakın. Daha sonra bulduğunuz kilometreyi 2,5 tl ile çarparak seyahatinizin ücretini kolayca hesaplayabilirsiniz.

Mobil Bayrampaşa Korsan Taksi De Sürücüler Ve Araçlar Nasıl?

Hemen cevap verelim. Son derece kaliteli. Mobil Bayrampaşa Taksi olarak siz değerli yolcularımızın can güvenliğini önemsiyoruz.

Bu yüzden araçlarımızı 2010 model ve üstü modellerden özenle seçiyoruz. Araç bakımlarımızı düzenli olarak yapmaktayız. Sağlığınızı da düşünerek araç içi temizliğimizi ve dezenfeksiyon işlemlerini yapmış olarak hizmet vermekteyiz.

Mobil Bayrampaşa Korsan Taksi 7/24 siz değerli yolcularımıza hizmet için hazırdır. Araçlarımız kadar şoförlerimiz de sizler için özen ve dikkatle kaliteli hizmet için seçilmektedir.

Mobil Bayrampaşa Korsan Taksi sizler için güvenli ve kaliteli hizmet teminatımızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir