Tarafından gönderildi: heykorsan Kategori: Genel Etiketler: , , Yorumlar: 0

MOBİL GÜNGÖREN KORSAN TAKSİ – 05424617913

Mobil Tozkoparan Korsan Taksi Hizmeti olarak günün 24 saati haftanın 7 günü istanbul’un her noktasına taksi hizmeti için bizleri arıyabilirsiniz. Rezervasyonunuzu 20 dakika öncesinde yapabilirsiniz ve istediğiniz noktaya Güngören Korsan Taksi olarak aracınızı konumuza talep edebilirsiniz.

MOBİL TOZKOPARAN KORSAN TAKSİ NASIL ÇALIŞIR ?

İstanbul’un bütün semtlerine hizmet akışı sağlayan tozkoparan korsan taksi

Bizimle durak iletişim hatlarından iletişime geçtiğiniz zaman siz değerli misafirlerimize en kısa sürede dönüş sağlayarak konumunuza en yakın aracı temin ediyoruz.

Ulaşımlarinizda   VIP tarzı araçlarımızda da hizmet sağlamaktayız.

Mobil Güngören Korsan Taksi olarak araç ihtiyaçlarınızda günün 7 günü saatin 24 saati bizimle online iletişim kurabilirsiniz

Mobil Güngören Korsan Taksi seyahatlerinizde ulaşmanızı 7gün 24saat sağlıyoruz.

İstanbul korsan taksi fiyatlarımız tarifelerimiz kesinlikle sabittir.

Normal ticarilerde ki gibi açılış ücreti yol dolandırmak vesaire fazla ücret almak gibi sorunları asla Halkalı korsan takside yaşamazsınız.

 

MOBİL GÜNGÖREN KORSAN TAKSİ FİYAT POLİTİKASI & SÜRÜCÜLERİ 0531 977 72 51

Seyahatlerinizi planlamadan önce Mobil Tozkoparan korsan taksi durağı mızdan fiyat politikamız dan bilgi alarak yararlanabilirsiniz

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı İstanbul yeni havalimanı Atatürk havalimanı Esenler otogar Alibeyköy otogar transferlerimiz şehiriçi ve şehirlerarası ile nerede olursanız olun anında Mobil Tozkoparan korsan taksi ile uygun fiyatlarla bütün seyahatlerinizi anında planlayabilirsiniz.

Mobil Güngören korsan taksi araç parkuru araçlarımızın hepsi yüksek modelli klimalı ve yeni nesil araçlardan oluşmaktadır.

Mobil Güngören korsan takside sürücüler güvenilir saygılı kibar anlayışlı yol güzergahı hakim kalifiyeli sürücülerden oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir