Güneşli Korsan Taksi
Tarafından gönderildi: heykorsan Kategori: Genel Etiketler: Yorumlar: 0

Güneşli korsan taksi olarak yaklaşık 12 yıldır hizmetimize devam ediyoruz. Bu sektörde ağırlıklı olarak hizmet bölgelerimiz istanbul ‘un tamamı olmak üzere İstanbul’un 39 ilçesinde hizmet sağlıyoruz.

Güneşli korsan taksi olarak hedefimiz sizin memnuniyetiniz. Değerli misafirlerimizin  her zaman için cebini düşünürek fiyat listemizi güncelliyoruz. Ülke olarak zor zamanlar yaşıyoruz.

Ancak buna rağmen konuklarımızın alım gücünü göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı her zaman için uygun tutmaya çalışıyoruz.

Güneşli korsan taksi araç kadrosu yeni nesil araçlardan oluşnakta ve her gün düzenli olarak araçlarımız yıkanmaktadır. Şoför kadromuz oldukça deneyimli, nezih ve bilgili insanlardan seçilmektedir. Günün her saati bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Bizlerle iletişim sağlayabileceğiniz noktalar da en hızlısı WhatsApp olacaktır.  WhatsApp üzerinden bize bir konum paylaşılması çok iyi olacaktır. Bu durumda dakikalar içerisinde sistemimizde düşen konumunuza en yakın sürücümüzün gönderimini sağlayacağız.

Yeni nesil sistemimiz sayesinde nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok sadece araç talebinizi bizleri ulaştırıyorsunuz . Ve dakikalar içerisinde rezervasyonunuzu alıyoruz. Yakındaki en yakın sürücümüzüğün gönderimini sizlere sağlıyoruz.

Güneşli Korsan Taksiyi Tercih Etmelimiyiz?

Kesinlikle hiç düşünmeden Güneşli korsan taksi ilk tercihiniz olabilir.  Siz değerli konuklarımızın hemen hemen her şeyi düşünerek fiyat politikası konfor güvenlik v.b bütün planlamalarını düşünen bir duraktır.

Yoğun İstanbul trafiğinde bir noktadan bir noktaya gitmeyi keyifli hale getiren bir durak alt yapısına sahibiz.

Mobil Güneşli korsan taksi telefon numarasını aradığınız zaman durak sistemimizde yer alan hizmet anlayışımız değişmiyor. Müşterilerimiz için kesinlikle kısa mesafe veya uzun mesafesi hesabı yapmıyoruz. Gideceğiniz konum Uzak da olsa yakın da olsa bizler için hiçbir farkı yok.

Durak sistemimiz için önemli olan müşterilerimize en yakındaki aracımızi en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak. Öncelikle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Mobil Güneşli korsan taksi ‘de seyahat yapmadan önce ödeyeceğiniz tutar bilirsiniz. Daha sonradan sürpriz fiyatlar ile karşılaşmanız kesinlikle mümkün değildir.

Konumunuza aracınızı çağırmadan önce durak iletişim hatlarımızdan yolculuğunuzun nereye gideceğinizib bizimle paylaştığınız andan itibaren size bir fiyat verilecektir.

Bu fiyat listemizde 2.5₺ kilometre ile çarparak ödeyeceğiniz tutarı kendinizde görebilirsiniz. Veya iletişim hatlarımızdan ödeyeceğiniz tutari sorabilir ve bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güneşli korsan takside havalimanı transferleri

İstanbul yeni havalimanı ulaşıma epeyce zor bir konumda yer almaktadır. Bunun yanında beraberinizde misafirlerinizin ve eşyalarımızın da olması bu seyahati iyice içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu durumda İstanbul Güneşli korsan taksi imdadınıza yetişiyor.

Sarı taksi fiyatlarının çok yüksek olması ve müşteri seçmelerinden dolayı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ama bütün olumsuzluklara rağmen İstanbul Güneşli korsan taksi hizmeti size ekonomik güvenli bir yolculuk vaat ediyor. İstediğiniz her konular hızlı şekilde sizlere ulaştırmak için buradayız.

İstanbul Güneşli korsan taksi avantajları

Size sunduğumuz avantajları şöyle sıralayabiliriz;

  • Misafirlerimize lüks ve ekonomik araç gönderim yaparız.
  • seçimlerinize göre araç tahsis ederiz.
  • maksimum 30 dakika içerisinde aracınız hazır halde sizi bekler.
  • ekonomik ve uygun fiyatlar
  • güvenli eğitimli şoför kadrosu
  • her gün temizlenen yıkanan yüksek model araçlar
  • Güneşli korsan taksi de günün her saati araç isteme talepleri.

İstanbul Güneşli korsan taksi güvenli midir?

Evet. İstanbul Güneşli korsan taksi tamamen güvenli bir oluşumdur. Bunu özellikle belirtiyoruz. Müşterilerimizin yaşadığın sorunları dinliyoruz. Bunlara çözümler üretmek için sürekli çalışıyoruz.

Konuklarımızın daha önceden aldıkları hizmetler yaşadıkları olumsuzluklar kendilerinin bu konuda tedirgin olmalarına sebep olabilir.

Her ne kadar korsan taksi hizmeti veriyor olsak da bizler de Bir insani yapıdan oluşmaktayiz. Korsan taksi duraklarının ve sürücülerini de birler aileleri var.

Bu yüzden Güven konusunda duraktan sürücü kadromuza kadar bunların farkındayız ve müşterilerimizin gözünden her olaya ince detayına kadar baktayiz.

İstanbul Güneşli korsan taksi durağı olarak müşterilerimizin bütün sorunlarına sahip çıkıyor ve ilgileniyoruz. Hatta şöyle belirtelim.  Onların yaşayacakları herhangi bir sorunda ve problemde tek yapmaları gereken işlem bizimle geçmek olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir