ESENYURT KORSAN TAKSİ DURAĞI

esenyurt’un tarihçesi ne baktığımızda Esenyurt İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden birisi iken 2008 yılında Kıraç bölgesi ile birleştirilerek ilçe haline gelmiştir.

Korsan taksi Esenyurt olarak Esenyurt beldesindeki birçok mahalleye hizmet akışı sağlamaktadır. mobil korsan taksi olarak Esenyurt beldesindeki hizmet bölgesi ve mahalleleri şu şekilde sıralanmaktadır.

 

MOBİL ESENYURT KORSAN TAKSİ HANGİ MAHALELERE HİZMET VERMEKTEDİR?

Akçaburgaz mahallesi, akevler mahallesi, Akşemsettin mahallesi, Ardıçlı mahallesi, aşık Veysel mahallesi, Atatürk mahallesi, bağlarçeşme mahallesi, balıkyolu mahallesi, Barbaros Hayrettin mahallesi, Battalgazi mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Çınar mahallesi, Esenkent mahallesi, Fatih mahallesi, gökevler mahallesi, Güzelyurt mahallesi, Hürriyet mahallesi, İncirtepe mahallesi, İnönü mahallesi, İstiklal mahallesi,

MOBİL ESENYURT KORSAN TAKSİ DURAĞI TARİHÇESİ

9 Yıldır korsan taksi Esenyurt arandığında bütün müşterilerimize 7/24 saat boyunca hizmet akışı sağlamaktayız. Güncellenen Esenyurt korsan taksi fiyat listesi ile misafirlerimize en uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Esenyurt korsan taksi durağı olarak hizmet politikamız daima bizi tercih eden misafirlerimizi İstanbul’un 39 ilçesinde dahi hizmet akışı ile ağırlamak dayız.

İstanbul Esenyurt korsan taksi durağı olarak Mobil korsan ismi adı altında bütün bölgelerde 7 gün 24 saat boyunca hizmetimiz devam etmektedir.

Başta esenyurt’un birçok mahallesi’ne hizmet vermekte bunlardan birkaç tanesi Saadetdere korsan taksi Akçaburgaz korsan taksi Mehterçeşme korsan taksi tabela korsan taksi ve daha birçok esenyurt’un mahallesi’ne heykorsan taksi olarak hizmet akışı sağlamaktayız.

Esenyurt’un nüfusu 1 milyonu Aşkın geçmektedir. Aradığınız Esenyurt korsan taksi telefon numarası ise doğru adrestesiniz. Heykorsan taksi ekibi Esenyurt korsan taksi tabela olmak üzere birçok mahallesi hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir