Sultangazi Korsan Taksi
Tarafından gönderildi: heykorsan Kategori: Genel Etiketler: Yorumlar: 0

Sultangazi Korsan Taksi size bir telefon kadar yakınız. Diğer semtlerimizde olduğu gibi burada da hizmetinizdeyiz. Yaklaşık 10 yıldır taksi hizmeti veren firmamız mobil Sultangazi Korsan Taksi olarak Sultan Gazi yolculuklarınızda da yanınızda.

Araç kadromuzda orta segment ve lüks araçlar mevcut. Sizlere konforlu hizmet sunuyoruz. İstanbul trafiğini iyi bilen şoför kadromuz ile hızlı korsan taksi deneyimi yaşayacaksınız.

Sizlerde İstanbul’un yoğun sıkıcı trafiği ile uğraşmadan mobil hattımızı arayabilirsiniz. Böylece en hızlı ve en uygun şekilde taksi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Taksi hizmetimiz hemen hemen tüm ilçelerimiz için geçerli.

Başta Sultangazi Korsan Taksi olmak üzere Sultangazi semtinizin bütün bölgelerine mahallelerine ulaşım sağlamak için buradayız.

Sultangazi Korsan Takside Havalimanı Hizmeti

İstanbul’dan havalimanına gidiş dönüşler oldukça zorlu geçiyor. Eşyalarınızın olması sebebiyle zorluklar yaşayabilirsiniz.  Bu yüzden sizleri Sultangazi Korsan Taksi olarak taksi hizmetimizden yararlanmaya çağırıyoruz

Biliyoruz ki standart sarı taksi fiyatları oldukça yüksek. Bu derece fahiş fiyatlar olduğu için sizleri Sultangazi Korsan Taksi hizmeti ile ekonomik bir yolculuğa davet ediyoruz. Ulaşmak istediğiniz her noktaya sizleri hızlı ve uygun fiyatlar ile ulaştırabiliriz.

Korsan Taksi Durağımız Sizlere Neler Sunar

 • Mobil taksi konuklarınıza orta segment ve lüks araç temini sağlar
 • 20 ile 25 dakika arasında mobil taksi konumunuza en yakın aracı size gönderir.
 • Ekonomik ve uygun fiyat tarifeleri ile gece gündüz sizler için seyahat planlamaları yapar.
 • Güvenilir ve eğitimli şoför kadrosu ile %100 müşteri memnuniyeti hedefli çalışır.
 • Havalimanı otogar transferleri hizmeti sunar.

Sultangazi Korsan Taksi Telefon Numarası

Biliyorsunuz internet çağında yaşıyoruz. Hemen hemen her sosyal aktivitemiz ve ihtiyaçlarımız dijitalleşiyor. Mobil taksi olarak dijitali çok önem veriyoruz.  Bizlere en iyi ulaşabileceğiniz nokta dijital ortamlar. Sultangazi Korsan Taksi telefon numarası aradığınızda yine buradayız. Bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Evinizden otogar ya da havalimanına gitmek istediğinizde arayabilirsiniz. Geniş araç filomuz ile dilediğiniz zaman hizmetinize hazırız.  Uygun fiyata taksi kullanımınızı günün her saati sağlamaktayız.

Mobil Sultangazi Korsan Taksi telefon numaralarımıza günün her saati ulaşabilir ve Taksinizi konumuza çağırabilirsiniz.

Mobil taksi  çağır : 05424617913

Mobil Sultangazi korsan taksi sizler için neler yapıyor ?

Uzman kadromuz ile ;

 • 7gün 24saat online WhatsApp üzerinden hizmet akışı sağlıyoruz
 • İstanbul’un 39 ilçesinden sizlere araç temini sağlıyoruz
 • yüksek model klimalı ve temiz araç temini
 • her bütçeye uygun araç temini
 • ister lüks araç şoförlü kiralama
 • ister orta segment ekonomik şoförlü araç kiralama
 • deneyimli şoför hizmeti
 • ister araçlı ister araçsız şoför kiralama hizmeti

Daha birçok hizmeti mobil Sultangazi Korsan Taksi hizmetimizden alabilirsiniz

Sultan Gazi İlçemiz Hakkında

Sultangazi İstanbul’un kuzeybatısında bulunuyor.  Denizden 50 metre yükseklikte olup 36 km² yüz ölçüme sahiptir. Sultangazi ilçesi doğuda Eyüp, batıda ise Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa ve kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınır halindedir.

Bu İlçemizde 15 mahalle bulunuyor. 2018 TÜİK Nüfus verilerine göre Sultangazi nüfusu 523.765 kişidir.

Sultangazi ilçesi, aslında yeni kurulmuş bir ilçedir. Ancak yinede eldeki veriler bu ilçenin İstanbul civarındaki en eski yerleşim birimlerinden biri olduğunu gösteriyor.

Osmanlı öncesi ile ilgili net bir bilgiye sahip değiliz. Bununla beraber bölgenin İstanbul’un su yolları üzerinde bulunduğunu belirtebiliriz. Bunu günümüze ulaşan su yolu kalıntılarından tespit etmekteyiz.

Fetihten önce İstanbul’un mevcut su ihtiyacı Halkalı Suları olarak adlandırılan, Halkalı köyü ile Cebeciköy’ün güneyinde yer alan bölgeden gelen menba sularından karşılanıyordu.

Aynı zamanda Belgrat ormanlarından gelen yüzeysel sulardan, bir bölümü de Istıranca Dağları’ndan gelen sulardan temin ediliyordu. İmparator Kostantinus zamanında yaptırılan ve Istıranca dağlarından getirilen 242 ilometrelik isale hattı bulunuyor.

Hat bu bölgeden geçmekte idi. Söz konusu isale hattı üzerinde 6-7 tane 2-3 katlı büyük kemerle birlikte 30’dan fazla tek gözlü kemerin kalıntılarını görmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir